Aldatırken güvenlik kameralarını hesaba katmadı… TikTok fenomenine şok

TikTok fenomeni Kayla Gardner’ın arkadaşı, gemide güverteyi canlı olarak gösteren kameraları izliyordu. Bu sırada Gardner’ın erkek arkadaşını suçüstü yakaladı.

Aldatırken güvenlik kameralarını hesaba katmadı… TikTok fenomenine şok! Araları açıldı.

Gardner olayın birkaç videosunu TikTok’unda paylaştıktan sonra, “yürek burkan” an dediği videolar sosyal medyada gündem oldu.

Dört bölümlük hikayenin ilk bölümünde Gardner, erkek arkadaşının kamaradan çıkarken ‘yiyecek bir şeyler alacağını’ söylediğini açıkladı.

Ardından “Arkadaşım onu geminin canlı güvenlik kameraları sayesinde aldatırken yakaladı” başlıklı ikinci videoda takipçileri, Gardner’ın erkek arkadaşının “aldatmasına” verdiği tepkiyi gördü.

Gardner kamera görüntülerini izlerken gördüğü kişinin erkek arkadaşı olup olmadığını anlamaya çalışıyor.

Gardner’ın erkek arkadaşı güvertede yakınlaştığı kadının omzuna elini koyuyor. Bunu gören Gardner, derhal güvertenin yolunu tutuyor.

Ardından üçüncü videoda, adamın güvertedeki kadının başını omzuna yaslayacak şekilde pozisyon aldığını görünüyor. Bu sırada kadın, Gardner’ın erkek arkadaşına numarasını veriyor.

Gardner, olayın ardından yayınladığı diğer videolarda erkek arkadaşından ayrıldığını açıkladı.

Posta’da yer alan habere göre, gemi şirketi Carnival Cruises web sitesinde, konukların güvenliği ve güvenliği için gemilerinin çevresinde bir dizi kamera bulunduğunu ve bazı kameraların gemiye doğru yolcuları bindirdiğinden emin olmak için yüz tanıma teknolojisini kullandığını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir