Barbie filminin başrol oyuncusu Margot Robbie, filmin tanıtım turunu yapıyor

Oyuncak bebek Barbie ile aynı adı taşıyan Hollywood filminin 21 Temmuz’da gösterime girmesi planlanırken başrol oyuncuları Margot Robbie ile Ryan Gosling tanıtım turu yapıyor. Greta Gerwig’in yönettiği “Barbie”nin dört yapımcısı arasında Margot Robbie ile eşi Tom Ackerley de var.

Aktris, sinema haklarını almak için Barbie’nin üreticisi Mattel’in CEO’su Ynon Kreiz ile tanıştığında anlaşmanın geniş kapsamlı olduğunu söylemiş. Nitekim fragmanda “Barbie’yi seviyorsanız bu film tam size göre. Barbie’den nefret ediyorsanız bu film tam size göre” denilerek markanın dünya çapında birçok kesime hitap ettiği vurgulanıyor. Guardian gazetesine göre de ABD’li Mattel şirketi, bu hafta 100’den fazla firmayla Barbie markasının kullanılması için lisans anlaşmaları imzaladı.

1959’dan beri üretilen Barbie bebekleri, en çok satan oyuncaklar arasında Lego’dan sonra ikinci. Öte yandan bu yazın en ünlü filmlerinden olan Barbie’nin devamı da gelebilir. Margot Robbie bu konuda da “Barbie bu noktadan itibaren milyonlarca farklı yöne gidebilir” dedi.

Pazarlama ajansı Kids Industries’den Gary Pope, Barbie’nin ikonik pembe rengini kastederek “Barbie gezegendeki en büyük kız markası, aynı zamanda gerçekten bir renge sahip tek marka. Şimdi filmle birlikte her yer de pembe oldu” diye konuştu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x