Megan Fox ve Machine Gun Kelly barışma tatiline Hawaii’ye gitti!

Brian Austin Green ile evliliği kötü giden Megan Fox, ‘Midnight In The Switchgrass’ filminin setinde Machine Gun Kelly (MGK) ile tanışmış ve genç şarkıcıya aşık olmuştu. Aşkı için evliliğini bitiren Fox, Machine Gun Kelly (MGK) ile tanıştığında onun ‘ruh eşi’ olduğunu anladığını açıklamıştı.

Sosyal medyadan sık sık paylaşım yapan ikili, geçtiğimiz sene ise evlilik kararı almıştı. Megan Fox sevgilisinin kendisine evlilik teklifi ettiği anları paylaşıp şunları yazmıştı:

Bu kadar kısa, çılgın bir zaman diliminde birlikte yaşayacağımız acılardan habersizdik. İlişkinin bizden isteyeceği işlerden ve fedakarlıklardan habersiz ama aşk sarhoşu. Her nasılsa bir buçuk yıl sonra, cehennemde birlikte yürüdükten sonra onunla evlenmemi istedi. Ve bundan önceki her yaşamda olduğu gibi ve onu takip edecek her yaşamda olduğu gibi, evet dedim. Ve sonra birbirimizin kanını içtik.

“ÇÜNKÜ AŞK ACITIR”

Fox’a verdiği yüzüğü özelliğini bir röportajında anlatan Machine Gun Kelly, iki renkli değerli taşlardan oluşan yüzüğün aslında “diken” olduğunu ve Fox eğer bu yüzüğü parmağından çıkarmak isterse canının yanacağını söylemişti.

Machine Gun Kelly, “Bu iki halka aslında birer diken. Eğer onları parmağından çıkarırsa bu canını acıtacak. Çünkü aşk acıtır” ifadelerini kullanmıştı.

TÜM FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Ancak nikah masasına oturması beklenen çiftten sürpriz bir hamle gelmişti. Hollywood yıldızı, müzisyen aşkıyla çekilen tüm fotoğraflarını Instagram sayfasından silip, MGK’yi takip etmeyi bırakmıştı.

‘ALDATMA’ İDDİASI

Ünlü çiftin ayrıldığının ortaya çıkmasının üzerine, Machine Gun Kelly’nin Megan Fox’u aldattığı ve güzel oyuncunun nişanlısının telefonunda bazı mesajlar yakaladığı iddiası ortaya atılmıştı.

BARIŞTILAR

Yaşananların ardından sürpriz bir gelişme oldu. Mehan Fox ile Machine Gun Kelly, barıştı. Birlikteliklerine bir şans daha tanıyan Megan Fox ile Machine Gun Kelly, tatil yapmak için soluğu Hawaii’de aldı.

SIRTINDA TAŞIDI

İkili, el ele romantik bir yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Machine Gun Kelly, bir ara nişanlısı Megan Fox’u sırtında taşıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir