Sarri orkestra şefini arıyor

Lazio Teknik Direktörü Maurizio Sarri, orta sahasını yönetecek bir isim arıyor. Tecrübeli teknik adamın ilk hedefinin Lucas Torreira olduğu ve Lazio’nun bu transfer için çalışmalarını hızlandırdığı iddia edildi. İtalyan kulübü, Torreira’nın alternatifi olarak ise Gedson Fernandes’i görüyor.

Orta sahaya takviye yapmak için arayışlarını sürdüren Lazio’da, teknik direktör Maurizio Sarri’nin ilk hedefinin Galatasaray’ın Uruguaylı yıldızı Lucas Torreira olduğu öne sürüldü.

LAZIO, TORREIRA TRANSFERİNDE GAZA BASTI

La Gazzetta dello Sport’un haberine göre; Sarri, transferin bir an önce bitirilmesini isterken, Lazio yöneticileri de Torreira ile anlaşmak için çalışmalarını hızlandıracak.

“SARRI’NIN ORKESTRA ŞEFİ OLACAK”

Haberde “Sarri orkestrasını yönetmek için yeni bir yönetmen arıyor” ifadeleri kullanılırken, ilk tercihin Lucas Torreira olduğu ancak listede 3 alternatifin daha bulunduğu belirtildi.

ALTERNATİFİ GEDSON FERNANDES

Bu isimler arasında Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Gedson Fernandes’in de bulunduğu öne sürülürken, diğer iki futbolcunun ise Sassuolo’dan Maxime Lopez ve Juventus’tan Nicolo Rovella olduğu iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x